Aktualności

2018-10-23

Komar, Stachowiak i Grabis pozostają w składzie

Pierwszą informacją dotyczącą składu Voster ATS Team na 2019 było zakontraktowanie Sylwestra Janiszewskiego. Teraz dyrektor sportowy Mariusz Witecki potwierdza pierwsze nazwiska, które pozostaną w ekipie z obecnego składu.

Mateusz Komar, Adam Stachowiak i Mateusz Grabis to zawodnicy, którzy trzeci sezon z rzędu będą ścigali się w zespole ze Stalowej Woli.

- Naszym celem jest wzmocnienie składu z myślą o nowym sezonie, ale nie kompletne go zmienianie. Mateusz Komar to solidny zawodnik, który nie tylko nie zawodzi jako kolarz, ale także jako kapitan ekipy. Nie było więc mowy o tworzeniu składu bez niego. Adam Stachowiak miał w tym sezonie trochę pecha: nie omijały go kraksy, defekty i wszelkie dziwne sytuacje na trasie. Jednak na pewno udowadniał dobrą dyspozycję. Żartujemy, że limit pecha ma wyczerpany i czekamy na kolejny dobry sezon w jego wykonaniu. Pozytywnie w tym roku zaskoczył Mateusz Grabis, który musiał odnaleźć się nie tylko w roli pomocnika, ale i walczącego o zwycięstwa. Życiowe wyniki w Memoriale Henryka Łasaka i Pucharze Uzdrowisk Karpackich oraz Dookoła Rumunii zdecydowanie przemawiają za nim – komentuje decyzje Mariusz Witecki.

W najbliższych dniach ekipa potwierdzi kolejne nazwiska do składu na sezon 2019.

Wróć

Kontakt