Aktualności

2018-12-06

Łączy nas Stalowa Wola

Chociaż nasi zawodnicy wywodzą się z różnych części Polski, to miejscem, które ich wszystkich łączy, jest Stalowa Wola. Dlaczego?

To właśnie w Stalowej Woli mieści się siedziba klubu. Od tego - położonego w województwie podkarpackim - miasta wszystko się zaczęło. Stąd jest nasz główny sponsor, firma Voster i tutaj siedziby mają firmy Superior Industries (właściciel marki ATS) oraz ABL-Technic.

Wszyscy nasi kolarze bywają w Stalowej Woli kilka razy w roku - czy to w odwiedzinach u sponsorów, czy w sprawach organizacyjnych, a także przy okazji wyścigów. Przypomnijmy, że w tym roku w naszym mieście zlokalizowana była meta jednego z etapów Wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków. Nawet jeśli ścigamy się w odległych częściach Polski i Europy, herb Stalowej Woli jest zawsze widoczny na strojach zawodników.

Stalowa Wola nosi miano Miasta Rowerów, ponieważ niegdyś pracownicy tutejszej huty tłumnie dojeżdżali do pracy właśnie na dwóch kółkach. Tym bardziej cieszymy się, że nasze obecne działania dobrze więc wpisują się w wizję miasta.

Partnerem Klubu jest Lucjusz Nadbereżny - Prezydent Miasta Stalowa Wola

Wróć

Kontakt