Paweł Cieślik przedłuża kontrakt na 2022

2021-12-06 00:00:00
Świetnie odnajdujący się w cięższym terenie, jeden z naszych najbardziej doświadczonych zawodników. Na „Cichego” liczymy zwykle tam, gdzie w profilu wyścigu pojawiają się wzniesienia.

fot. Szymon Gruchalski

W tym roku stanął na podium klasyfikacji generalnej Małopolskiego Wyścigu Górskiego czy In the Footsteps of the Romans (oba UCI 2.2). Wywalczył też siódme miejsce w mocno obsadzonym Tour de Hongrie (UCI 2.1).

Paweł Cieślik:
„Muszę przyznać, że miniony sezon był dla mnie wyjątkowo trudny. Rozpocząłem go od poważnej kontuzji, która wykluczyła mnie na dobre kilka tygodni od rozpoczęcia przygotowań i budowania stabilnych fundamentów pod długi sezon… Choć nie ukrywam, że gdy wróciłem już na rower to szybko o tym zapomniałem i mogłem spokojnie skupić się na treningach.
Cieszę się, że kolejny sezon spędzę w ekipie, w której czuję wsparcie i mam motywację do pracy. Cieszę się również, że mogłem pomóc drużynie w dążeniu do wspólnych celów, sukcesów i wygrywania. Z optymizmem patrzę w przyszły rok. Ze spokojną głową i naładowanymi bateriami, rozpoczynam przygotowania do nowego sezonu.”