Voster ATS Team gotowy na CCC Tour

2021-08-19 00:00:00
W najbliższych dniach kolarska rywalizacja przenosi się na dolnośląskie szosy. Na CCC Tour Grody Piastowskie ekipa Voster ATS przyjeżdża w mocnym, siedmioosobowym składzie.

fot. Szymon Gruchalski

Zmagania rozpoczną się w czwartek wieczornym kryterium w centrum Legnicy. Następnie w programie są trzy etapy. W sobotę i niedzielę walka będzie się toczyła na najbardziej znanych wzniesieniach tego terenu, takich jak Przełęcze: Woliborska, Walimska, Sokola i Jugowska oraz na podjazdach pod Chełmiec i Pomocne.

Ekipa Voster ATS do Legnicy przywiezie oczywiście swoich specjalistów od jazdy po górach, czyli Pawła Cieślika i Szymona Rekitę. W składzie jest też dwójka zawodników, którzy niedawno ukończyli Tour de Pologne: Maciej Paterski i Patryk Stosz. Drużynę uzupełniają: Szymon Krawczyk, Mateusz Grabis i Paweł Franczak. Zespół poprowadzi Mariusz Witecki, który ma na swoim koncie zwycięstwo w tym wyścigu.

Skład Voster ATS Team na CCC Tour Grody Piastowskie: Paweł Cieślik, Paweł Franczak, Maciej Paterski, Szymon Krawczyk, Mateusz Grabis, Szymon Rekita, Patryk Stosz